O mně

 

Vítejte v naší kuchyňce. Jmenuji se Veronika a jsem maminka šestiletého Maxmiliána. Rádi se synem tvoříme a občas o tom napíšu článek sem na blog.

Jako malá holka jsem nejraději kreslila, šila oblečky pro panenky Barbie, kutila si různé vychytávky do pokojíčku, skládala básničky a dokonce jsem psala i knihu. Pak přišla puberta, studium na vysoké škole, první zaměstnání, druhé zaměstnání a na tvoření nějak nezbyl čas.

V roce 2011 jsem narazila na enkaustiku (malování horkým voskem) a tato technika mě úplně pohltila. Další čtyři roky jsem si vystačila s voskovkami, žehličkou a relaxovala u malování.

Občas jsem se pustila i do výroby nějakého originálního dárku pro rodinu nebo kamarády.

Poslední roky kreslím a tvořím zase intenzivněji, protože už na to nejsem sama.

Tvoření je skvělá forma trávení času s malým prckem a pro mne je to i způsob relaxace, když tvořím něco pro něho. Třešničkou na dortu je i fakt, že s našimi kartónovými a papírovými hračkami jsme si zažili i plno legrace a úžasných dětských her.

V roce 2019 jsem se pustila do tvorby těchto webových stránek. Všechny články, které zde naleznete obsahují naše vlastní výrobky, tvoření a další aktivity. Inspiraci a nápady čerpám na internetu, Pinterestu, Instagramu a v různých Facebookových skupinách.

Během pandemie jsem kromě tvoření začala pro syna připravovat i další aktivity jako pracovní listy, různé kartičky nebo hry. Na jaře 2021 jsem na stránky přidala e-shop, kde si některé materiály v PDF můžete zakoupit.

Tyto stránky jsou pro mne místem, kde se mohu nejen pochlubit, ale také podělit o nápady s ostatními. Když se ohlédnu zpět, je to zároveň i takový můj (náš) tvořivý deník. Každý výrobek, obrázek či aktivita má za sebou příběh i kontext aktuální situace.