Nejčastější otázky a odpovědi

Na této stránce najdete odpovědi na nejčastější otázky. Možná, že vás některá z nich právě zajímá.

 

Co je produktem?

Produktem, který si kupujete je digitální obsah nebo přístup k digitálnímu obsahu, nejčastěji PDF. Nejedná se o fyzické produkty, hry ani tištěné materiály.

PDF není hra ani hračka, ale manuál a podklady pro vyhotovení hry nebo hračky. 

 

Jsou uváděné ceny konečné?

Ano, ceny u produktů jsou konečné, včetně DPH. Elektronické doručení je zdarma a nebudou vám účtovány žádné další poplatky.

 

Jak je omezeno stažení produktu?

Zakoupením produktu si kupujete přístup k digitálnímu obsahu. Přístup k obsahu platí pro jednu osobu na neomezeně dlouhou dobu a s neomezeným počtem stažení, pokud není u produktu uvedeno jinak. Mějte, prosím, na paměti, že při porušení podmínek, může být přístup odepřen.

 

Je možné zakoupit produkty ve fyzické podobě?

Zatím tento způsob není možný.

 

Jak dlouho je doba splatnosti?

Objednávku, prosím, uhraďte do 14 dní. Po tomto termínu bude objednávka stornována.

 

Do kdy obdržím zakoupený digitální obsah – PDF?

Nejpozději do 24 hodin od zaplacení objednávky (spárování platby s objednávkou). Podrobněji zde: Nákup, doprava a platba

 

Nedorazila mi objednávka, potvrzení nebo produkt?

Přijetí objednávky je generováno a odesíláno automaticky na Váš email. Všechny objednávky jsou vyřizovány nejpozději do 24 hodin od zaplacení. Možná, že email s objednávkou či potvrzením Vám spadl do spamu. Pokud už jste u nás nakoupili nebo vytvořili objednávku, nahlédněte i do svého účtu.

„Můj účet“ je vygenerován automaticky po vyplnění údajů na stránce „Pokladna“, kliknutím na tlačítko „Objednat“.

Pokud selžou všechny možnosti, kontaktujte nás prostřednictvím emailu: [email protected], pro urychlení uveďte číslo objednávky.

 

Mohu digitální obsah/PDF vrátit v rámci 14 denní lhůty dle OZ?

Po zaplacení digitálního obsahu a jeho zpřístupnění právo na odstoupení ztrácíte dle § 1820 odst. 1 písm. f), § 1837 písm. l) zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku.